Rate this item
(2 votes)
Written by  | Published in: Seniori

Tisza Volan : HK Beostar 4 : 10

Nova sezona Prvenstva Srbije počela je u subotu, 25. oktobra pobedom hokejaša Beostara na gostovanju ekipi Tise Volan rezultatom 10:4 (4:1, 3:1, 3:2) u odloženom meču drugog kola.

25. oktobar 2014., Segedin, Tisza Volan : HK Beostar 4 : 10 (1:4, 1:3, 2:3).

Hokejaši Beostara, posle mesec dana neigranja, odigrali su prvu utakmicu u Ligi Srbije. Savladana je odlična ekipa Tisa Volan iz Segedina.

Pred oko 1000 gledalaca i u zaista sjajnom atmosfei, hokejši Beostara su poveli u 8. minutu golom Nikole Novakovića, da bi domaćin izjednačio u 11.minutu . To je bilo i jednio izjednačenjena utakmici. Prva trećina je završena rezultatom 4:1 u korist Beostara, golovima Nikole Lazarevića, Kamila Kinkora i Vuka Trajkovića .U drugoj trećini na scenu je stupio Ukrajinac u dresu Beostara, Dmitri Gnitko, koji je sa svoja 3 gola položio na pleća domaću ekipu. U trećoj trećini hokejaši Beostara su rutinski sačuvali prednost.

Viđen je odličan hoke, a najbolji pojedinac je bio D. Gnitko sa 5 postignutih golova.

Zapisnik sa utakmice mozete videti na sajtu SHLS (TISZA VOLAN SZEGED : HK BEOSTAR 4: 10).